KONST / Litografier / Färglitografi 16164093
nr 1616 4093
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Hus. Signerad, numrerad 292/450, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:06:40
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)